szkoła pływania legnica, gdzie polecicie ?

szkoła pływania legnica, gdzie polecicie ?

Organizowane są poprzez jakąś firmę obozy w Legnicy? Chodzi mi o firmę z tego miasta jaka się na tym bardzo dobrze zna.

nemiasty

Posty: 2

 
Nie za niezmiernie pomogę, albowiem tym temacie, albowiem się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, zatem nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wówczas znać.

jajosz12

Posty: 26

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, ale sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to wykonać przez instruktora. Jest o sporo prościej i szybciej się dziecko uczy.

Aniusiaaa1

Posty: 10

 
Pływanie się niesłychanie przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna liczba ludzi, dlatego nie należałoby ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bo tak nam było wygodniej i dziecko o sporo szybciej nauczyło się pływać.

matek562

Posty: 9

 
Dla mnie osobiście najlepsza nauka pływania w Legnicy jest w firmie http://www.maris.org.pl. To specjaliści od organizowania dzieciom wolnego czasu. Zawsze z usług korzystam.

Nikuś23

Posty: 2

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, ale sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić przez instruktora. Jest o wiele łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

Jasio234

Posty: 5