tlenoterapia, szukam

tlenoterapia, szukam

Witam, czy ktoś z was wie, gdzie występuje normobaria? Mam problemy zdrowotne, a słyszałam, że komora normobaryczna jest bardzo skuteczna w leczeniu różnych chorób.

tveros34

Posty: 1

 
Bardzo dobra jest tlenoterapia po zawałach, czy wylewach. Moja babcia korzystała z komory normobarycznej, gdy właśnie miała problemy zdrowotne. Warto przeczytać w internecie, jakie korzyści daje tlenoterapia.

090913123

Posty: 4

 
Tlenoterapia polecana jest prawie dla wszystkich ludzi. Jednak warto pamiętać, aby dowiedzieć się, jakie są przeciwwskazania. Wiem tylko, iż z tlenoterapii mogą korzystać nawet drobne dzieci.

DevilScream

Posty: 8

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wzmocnić organizm, a także pomaga w leczeniu różnych chorób. Warto dowiedzieć się wcześniej lekarza, czy takie sesje tlenoterapii są polecane akurat przy twoim schorzeniu.

MisiekKce

Posty: 5

 
Cześć, powiem Ci, iż słyszałem o normobaria same pozytywne opinie. Jednak nigdy nie korzystałem z takiej komory. Może ktoś inny wypowie się konkretnie na ten temat.

johncena67

Posty: 17

 
Jeśli konieczna Ci regeneracja organizmu to wybierz się do komory normobarycznej. Niezmiernie pomaga w zmniejszeniu stresu, czy w poczuciu ciągłego zmęczenia.

Marioleczka

Posty: 5

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wzmocnić organizm, a także pomaga w leczeniu przeróżnych chorób. Pożądane byłoby dowiedzieć się uprzednio lekarza, czy takie sesje tlenoterapii są polecane akurat przy twoim schorzeniu.

pawel253

Posty: 46

 
Powiem Ci, że ja również korzystam z tlenoterapii. Poleciła mi ją koleżanka i jestem bardzo zadowolona z efektów. Byłam już na kilku sesjach i widzę poprawę w swojej kondycji. Zmagam się z różnymi schorzeniami psychicznymi i fizycznymi. Komora jest dla mnie bardzo polecana.

Komimya

Posty: 2

 
Normobaria polecana jest chyba dla każdego. Jednak warto sprawdzić przeciwwskazania, ponieważ zawsze takie są. Jednak wiem z własnego doświadczenia, że normobaria daje bardzo dużo korzyści naszemu organizmowi.

vincek

Posty: 13

 
Cześć, mnie na dotlenienie komórek pomaga komora normobaryczna. Wykonane miałem kilka sesji i czuje się o wiele lepiej. Warto spróbować, jeśli doskwierają Ci jakieś problemy zdrowotne lub chcesz wzmocnić organizm. Ja korzystam z tej normobarii https://normobaria.net.pl.

Nikuś23

Posty: 3