Szczyrk, gdzie szukać ?

Szczyrk, gdzie szukać ?

Cześć, planuję wyjazd w Beskidy w najbliższy weekend. Czy możecie mi polecić jakąś stronę internetową, gdzie znajdę informacje na temat atrakcji dostępnych w pobliżu? Wielkie dzięki :)

Bienkus

Posty: 1

 
Cały Beskid Żywiecki to dzisiaj jedna wielka sieć ścieżek, po których niezmiernie wygodnie się biega. Górskie powietrze pomaga uzyskać wyjątkowo odpowiednie rezultaty.

TomekK

Posty: 6

 
Potwierdzam zdanie koleżanki :) Byłam w Istebnej już kilkukrotnie, za każdym razem znajdując tam spokojne miejsce do wypoczynku. Jeździmy tam razem z mężem, jak i całą rodziną. Kiedy zabieramy ze sobą dziećmi, nigdy się tam nie nudzą. Zawsze dzieje się coś ciekawego.

Yuri20

Posty: 3

 
Osobiście polecam Szczyrk, w którym jest masa rzeczy do roboty. Polecam sprawdzić portal https://kochambeskidy.pl/tag/szczyrk/, gdzie praktycznie codziennie pojawiają się artykuły o nadchodzących wydarzeniach ze świata sportu i kultury w okolicy.

gregBard

Posty: 24

 
Śliczne chwile spędzisz w Beskidzie Żywieckim. Cudowne jeziora i przyjazne dla początkujących szczyty sprawią, iż pokochasz polskie góry. Spróbuj koniecznie!

TomekK

Posty: 3

 
Jeśli wybierasz się w Beskidy, to koniecznie sprawdź zakwaterowanie w Istebnej. Są tam atrakcyjne cenowo pensjonaty, jakie proponują doskonałą jakość wypoczynku. W okolicy z pewnością zjesz jakiś lokalny przysmak, pełno tam kameralnych knajp z przyjemną atmosferą. Można się też napić dobrego alkoholu ;)

Ventooo1

Posty: 4