szkoła lotnicza, polecicie ?

szkoła lotnicza, polecicie ?

Jest jakaś szkoła lotnicza, jaka proponuje licencje na drobne samoloty? Chodzi mi o taki, co pomieści cztery osoby.

Miner67

Posty: 1

 
Nie każdy lubi latać, niemniej jednak podobno jak się steruje samolotem samodzielnie to jest w przeciwnym wypadku . Tak samo nie każdy lubi, jeżeli ktoś siedzi za kierownicą. Tutaj podobno działa to w taki sam sposób, niemniej jednak nie mogę tego potwierdzić, albowiem nie latałem.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Kocham latanie, ale na razie jest to poza moim zasięgiem. Może za kilka lat jak wygram na loterii to moje szanse wzrosną. Teraz pozostają mi tylko loty na wakacje. Interesowałem się tym i widziałem, że same koszty kursu są wysokie. Zakup samolotu to już w ogóle poza moim zasięgiem.

qwed

Posty: 5

 
Byłem w takiej szkole lotniczej, lecz nie dałem rady. Myślałem, że będzie to łatwiejsze zadanie do wykonania, a okazało się zbyt ciężkie. Teorii wiele. To jest kilka przedmiotów, które trzeba znać doskonale. Latania jest połowę tego, co teorii. Pozostaje mi tylko jazda samolotem i loty samolotem z innymi pilotami.

Lupusx

Posty: 5

 
Z tego, co wiem, że licencja turystyczna to dużo godzin. Sama teoria to sto godzin, a do tego dochodzi praktyka czterdzieści pięć godzin. Jest tego dużo, ale mówimy tutaj o licencji pilota, czyli czymś naprawdę bardzo poważnym. Byle kogoś tam nie wsadzą za stery, dlatego trzeba pokazać, że się do tego nadajemy.

esdoen1

Posty: 5

 
Mnie wystarczy latanie na wakacje i już mam dość. Nie wyobrażam sobie, że miałbym robić to sam. Wolę jednakże polegać na innym, bo wiem, że mają doświadczenie i mniej się przy tym boje. Latanie samodzielnie to nie dla mnie.

Jasio234

Posty: 3

 
Wszyscy znajomi korzystają z ośrodka szkolenia lotniczego ze strony https://szkolapilotazu.pl/page/pilot-samolotowy-turystyczny-ppl-a/20/ i są zadowoleni. Osobiście boje się wysokości, dlatego nawet nie myślę żeby się tam zapisywać.

korasek

Posty: 2

 
Teoretycznie każdy może być pilotem, niemniej jednak żeby startować do kursy trzeba przynieść orzeczenie lotniczo-lekarskie. Nie każdy takie otrzymanie, dlatego zanim ktoś zacznie sobie marzyc o pilotowaniu samolotów to należałoby byłoby sprawdzić czy mamy jakiekolwiek szanse zdrowotne.

giena1977a

Posty: 27

 
Z tego, co wiem licencje pilota można zdobyć, niemniej jednak trzeba też dużo się uczyć. Dzisiaj każdy może do takiego kursu pochodzić z tym, że nie wszyscy od razu zaliczają.

icee

Posty: 10

 
Samo szkolenie lotnicze to nic, natomiast zdanie egzaminu to już jest wyzwanie. Trzeba stanąć przed komisją i trzeba odpowiadać z dziewięciu przedmiotów. Mnie by się nie chciało aż tyle uczyć, wobec tego to nie jest dla mnie.

Wygodniś22

Posty: 5