dzierżawa kserokopiarek, jaka firma?

dzierżawa kserokopiarek, jaka firma?

Witam. Czy jesteście w stanie polecić jakąś firmę, jaka sprzedaje lub wynajmuje kserokopiarki?

hihiotek

Posty: 10

 
Od dłuższego czasu zastanawiam się, od której firmy zakupić kserokopiarki. Nie ukrywam, że zamierzamy dokonać większego zamówienia, a w związku z tym liczę na satysfakcjonująco wysoki rabat. Postaram się wkrótce napisać, kto zaproponował najlepszą cenę w Warszawie.

Black_Riot

Posty: 10

 
Nie miałem pieniędzy na urządzenia biurowe, więc zainteresowała mnie dzierżawa kserokopiarek. Nie rozczarowałem się, albowiem oferta pewnego przedsiębiorstwa z tej branży przypadła mi do gustu. Mogę dać Wam namiary na priv :)

edmundzik

Posty: 5

 
Byłem pozytywnie zaskoczony, gdy rozważałem kserokopiarki warszawa. Skontaktowałem się z kilkoma firmami. Każda z nich w niezwykle wykwalifikowany sposób podeszła do sprawy. Najpierw chciała poznać moje oczekiwania, a w następnej kolejności potem zaproponowała sprzęt.

juron

Posty: 14

 
Dzierżawa kserokopiarek na rewelacyjnych warunkach odbywa się w bilt polska. Współpracuję z nimi długo. Nie mam zastrzeżeń. Pełen profesjonalizm.

El2CzupakaBra

Posty: 9

 
Popełniłem jakiś czas duży błąd na etapie kupna kserokopiarki, albowiem wybrałem sprzęt, który niepotrzebnie sprostał moim oczekiwaniom. Jest dość awaryjny. W związku z tym w przyszłości zasugeruję się Waszymi rekomendacjami. Mam nadzieję, że będzie lepiej :-)

arko1916

Posty: 10

 
Co najmniej kilka dni poświęciłem na wybór odpowiedniej kserokopiarki. Dopiero później skontaktowałem się ze sklepem, który moim zdaniem ma zdecydowanie najszerszy asortyment, jeśli chodzi o urządzenia biurowe. Pozdrawiam :)

nemiasty

Posty: 21

 
Kupując kserokopiarki warszawa bardzo często starałem zagwarantować sobie bezpłatny serwis przez satysfakcjonująco długi okres czasu. Niektóre firmy szły mi na rękę w tym zakresie, choć kupowane urządzenia były dosyć bezawaryjne.

Raczek23

Posty: 24