byliny świerk, znacie producenta ?

byliny świerk, znacie producenta ?

Chce koło domu trawę ozdobną, niemniej jednak nie wiem czy to potrzebuje jakiejś szczególnej pielęgnacji? Sialiście już takie nasiona?

3czex

Posty: 2

 
Mam mały ogród także poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie niestety nie stać.

Agaaa56

Posty: 7

 
Kupowałem u tego producenta roślin https://byliny-swierk.pl/home,4,oferta.html i jestem zadowolony. Ofertę mają bardzo dobrze opisaną na stronie internetowej, dlatego każdy może szybko zobaczyć, co przygotowali.

Yuri20

Posty: 9

 
Jakiś czas temu u producenta roślin zamawialiśmy do mojego ogrodu rośliny. Firma, jaka się tym zajmuje to robiła i przywieźli rzeczywiście wspaniałe okazy. Nie wiem, które to rośliny, albowiem tak rzeczywiście się na tym nie znam. Mnie tylko raduje wygląd roślin, niemniej jednak pielęgnacja i chodzenie przy tym to już nie jest moja bajka.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
U mnie producent roślin zaoferował bardzo niskie ceny. W ten sposób wiem, że nie przepłaciłem. Właściwie mnie to bardziej zależało na wysokiej klasie roślin i to wszystko otrzymałem.

Nimnerty98

Posty: 2

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie kłopot, bo mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten zamiar osiągnąć. Polecam trawnik, bo jest mniej wymagający.

Łukasz--M

Posty: 21

 
U mnie producent roślin zaoferował niezmiernie niskie ceny. W ten sposób wiem, że nie przepłaciłem. Właściwie mnie to niezwyklej zależało na wysokiej klasie roślin i to wszystko dostałem.

Bryzyt1

Posty: 11