numery telefonów, szukam

numery telefonów, szukam

Zastanawiam się jak sprawdzić numery telefonów od nieznanych osób? Korzystacie z jakiegoś konkretnego serwisu?

PaweL

Posty: 1

 
W takich bazach jest ogromna ilość numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, wobec tego dobrze, iż jest miejsce, które pozwala nam na znalezienie takich osób. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

miko_poz

Posty: 3

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma problemów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, ale w telewizji słyszałem, że jeden błąd może kosztować kilka tysięcy złotych. Dobrze, że nie mam z tym żadnych problemów.

jkiolek56

Posty: 8

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym bardziej dzisiaj, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to zrobić babcia albo dziecko. Problemy będą ogromne, bo, mimo że to oszustwo to i tak trzeba będzie z własnej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

TomekK

Posty: 6

 
Nie miałem jeszcze takiego numery, dlatego nie wiem, co poradzić. Słyszałem tylko w telewizji i chyba coś czytałem o tym w internecie. Wiem, że niektóre osoby sporo straciły z oszczędności.

Aleksisss

Posty: 6

 
Od dawna sprawdzam numer telefonów z UK. Dwa razy były jakieś akcje w Polsce, iż próbowali Polaków naciągać. Od tej pory nie ufam numerom, jakie zaczynają się na 44 czy 044. Wole dwa razy zbadać niż później za to wszystko płacić.

Saradoonin

Posty: 3

 
Nie wiem nic o bazach, które mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś odnajduje. Trzeba tylko uważać, albowiem sporo stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym potem kłopoty.

Agmars

Posty: 16

 
Według mnie najlepiej sprawdzać numery telefonów w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk, to bezpieczne miejsce. Odszukamy tam wszystkie nieznane nam numery telefonów z UK. Dowiemy się gdzie są zlokalizowane i do kogo należą. Można odnaleźć o numerach opinie.

labuh

Posty: 9

 
Nigdy nie odbieram nieznanych numerów. Nie ma znaczenia czy to z Polski czy innego kraju. W ten sposób z bazy nie korzystam, a i zagrożenia dla siebie nie stwarzam.

debuchtr

Posty: 5

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeśli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wtedy czy to ktoś niebezpieczny.

Miluśkooo2

Posty: 4